alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Wasze opnie na temat sklepu z urządzeniami do monitoringu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Elbląg
Dzień dobry. Czy ktoś z Was zna może sklep internetowy mzxglobal.pl/? Oferuje on różne urządzenia do monitoringu, od kamer po rejestratory, dlatego przykuł moją uwagę. Coś ktoś o nim wie?
« Last edit by wtoni on Tue Jun 05, 2018 1:47 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Iława
Zgadza się, jest to firma, która dostarcza swoim klientom rózne rozwiązania do monitoringu przemysłowego oraz osobistego. W jego ofercie znajdują się m.in. nowoczesne kamery, rejestratory, mikrofony oraz akcesoria potrzebne do skompletowania całego zestawu. Są to urządzenia pochodzące od sprawdzonych producentów oraz objete roczna gwarancją. Moja firma posiada zakupione od tego sprzedawcy urządzenia, które złożyły się na cały system monitoringu, który jak dotąd funkcjonuje bez zarzutu. Przedstawiciele wspomnianej wyżej firmy pomogli nam w wyborze odpowiednich dla nas urządzeń, a także podczas instalacji całego systemu. To swietni fachowcy, na których pomoc zawsze można liczyć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Ełk
Zgadzam się z tym, choc ja nie potrzebowałem rozbudowanego systemu monitoringu, gdyż nie mam własnej firmy. Zdecydowałem się na załozenie kupionych w tym sklepie kamer na zewnątrz mojego domu. Mieszkam w dość odludnym miejscu i dlatego pomyślałem, ze dobrze będzie mieć podglad na to, co się wokół niego dzieje, tak na wszelki wypadek. Jak na razie, kamery nie zarejestrowały niczego, co mogłoby wzbudzic mój niepokój, ale dzięki dobremu systemowi monitoringu czuję się dużo bezpieczniej niż wcześniej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Iława
U mnie w firmie z róznych względów potrzebowałem monitoringu i ciesze się, że go mam. Natomiast przed swoim domem póki co nie widze potrzeby jego zakładania.

Post Reply

Page: 1