alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Jak rozkręcić internetowy biznes?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Od kilku miesięcy prowadzę niewielki sklep internetowy. Z licznych artykułów na https://marketing-portal.pl/ dowiedziałem się bardzo inspirujących rzeczy na temat marketingi internetowego. Teoria jednak teorią, dlatego jestem ciekawy jak u Was wygląda promocja i marketing stron internetowych? Która z form reklamy jest najskuteczniejsza?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Bytom
W przypadku mojego bloga najskuteczniejsze okazało się oczywiście pozycjonowanie. W przeciągu pół roku liczba odwiedzających potroiła się. Wszystko to za sprawą jednej z agencji SEO, której zleciłam taką usługę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Pozycjonowanie to oczywiście podstawa. Mi chodziło raczej o typowe reklamy w sieci. Między innymi interesuje mnie reklama na Facebooku. Bardzo zainspirował mnie ten artykuł https://marketing-portal.pl/ile-kosztuje-reklama-na-facebooku/. Czy jest na forum ktoś kto korzystał z tego typu promocji?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Braniewo
U mnie właśnie dzięki reklamie na Facebooku rozkręciłem mój biznes ze szkoleniami online. Cena reklamy na Facebooku nie jest stała i jednoznaczna. Za post sponsorowany możesz zapłacić od 5 zł do kilkudziesięciu tysięcy. Ja wydałem na taką formę promocji kilka tysięcy złotych. Jednak wydatek zwrócił się już po miesiącu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Jeśli samodzielnie chcesz zając się reklamą na Facebooku, to na początek zastanów się nad wysokością budżetu. Powinien być on mierzony w kategorii celów, które chcesz osiągnąć. Zakładając długofalowość inwestycji w Facebooka, proponuję zacząć od kwoty 200-300 zł.

Post Reply

Page: 1