alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Nowe mieszkanie - nowe urządzenie go.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Bytom
Witajcie! Przeniosłam się do nowego mieszkania. Chcę, aby moje królestwo wyglądało jakoś ładnie. Myślę nad zawieszeniem czegoś dekoratorskiego na ścianach. Być może w tej sprawie ekstra pomysłem byłoby oryginalne lustro dekoracyjne. Oprócz tego zastanawiam się też nad jakimiś obrazami. A według Was czym można ozdobić ściany w chacie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Toruń
Styl w jakim zostanie urządzony każdy dom uzależniony jest w głównej mierze od wybieranych dodatków. Różnorakie artykuły czy to powieszone na ścianach czy też postawione w wybranych miejscach, nadadzą oczekiwanego stylu. I dlatego biorąc to pod uwagę, kilka dni temu kupiłam wyjątkowo interesujące lustra srebrne do pokoju dziennego. Obecnie jego wnętrze przedstawia się jeszcze lepiej! Evolution Home to e-sklep, gdzie odnalazłam swoje lustro bardzo polecam odwiedzenie ich witryny http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Klasyczne/59
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Szczebrzeszyn
Dobór elementów dekoracyjnych do domu to trudny temat. Niedawno małżonka kupiła oryginalne lustra srebrne. Oczywiście są ładne, lecz znów nie konsultowała zakupu ze mną! Ja bym z chęcią również coś wybrał do salonu czy też łazienki! Jednak na razie nie miałem do tego okazji...
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Prosta rzecz, że najoryginalniejszą dekoracją na ścianę mogą być obrazki. Sama takie zakupiłam. Nawet jak szukałam fachowej spółki to jakiś koleś proponował mi oryginalny obraz przestrzenny. Dlaczego nie?! Może kolejnym razem, gdyż na obecną chwilę tego nie chcę. Proszę Was zmieńcie temat. Albo spadam stąd. Ja Wam nie pomogę. Pa!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
Uwielbiam odwiedzać stare dworki! Oryginalne meble czy też elementy dekoracyjne w ich pomieszczeniach dają mi możliwość chociaż w wyobraźni przenieść się do dawnych czasów. Osobiście mam mieszkanie w kamienicy, ale staram się, aby posiadane pokoje, chociaż za pośrednictwem dodatków, przywoływały te dworskie klimaty. Na szczęście obecnie w sklepach da się odszukać sporo klimatycznych propozycji!
Member
Registered: May 2016
Posts: 17
Podejmowane dyskusje na forach są bardzo dobre. Nie raz zastanawiałam się co mogłoby być fajną ozdobą na ścianę do chałupy. Nawet ostatnio trafiłam na profesjonalny sklep sieciowy, w którym proponują rozmaite dekoracje. Muszę koniecznie to dobrze przestudiować, ponieważ chcę sobie zamówić obraz do sypialni. No nic, muszę to mocno przemyśleć.

Post Reply

Page: 1