alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie zrobić reportaż ślubny na Śląsku?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Radom
W przyszłym roku mam ślub i jestem na etapie wyboru fotografa. ślub odbędzie się na śląsku i z tego regionu tez chcieliśmy wybrać fotografa. Ani mąż ani ja nie jestesteśmy stąd. Także prośba do was o opinie, kogo tu zatrudnić, żeby był dobry, ale oczywiście nie zdarł z nas ostatniej pary trzewików?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Lwów
Za dobra jakość niestety trzeba zapłacić, inaczej się nie da. Ja też szukam kogoś kto by się nadawał na tak wazny dzień, zwłaszcza żeby był obowiązkowy i nie stawił się na ostatnią chwilę, albo wcale..
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Augustów
Mój wielki dzień już za mną. Zdjęcia robiło nam studio fotograficzne Foto.odbicie.pl. Zdecydowaliśmy się na nich, bo jako jedyni w pakiecie podstawowym gwarantowali dwóch fotografów i się nie zawiedliśmy, bo mamy śliczne ujęcia z różnych stron, a jakość zdjęć naprawdę dobra. Taka pamiątka na lata :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Szczebrzeszyn
Prosze powiedziec chodzi Pani o miejsce na Śląsku gdzie mogłaby Pani zrobić sesję plenerową czy szuka Pani kogoś kto zrobi reportaż, bo nie rozumiem wątku..
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Radom
Chodzi mi i o miejsce i o fotografa. Bo nie znam ani ładnych miejsc w tych okolicach, ani lokalnych fotografów. A to studio to jakaś firma, czy osoba prywatna? Zalezy mi na umowie i na tym żeby był to ktoś, jak to napisała koleżanka wyżej - odpowiedzialny.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Oczywiście, ze profesjonalna firma, wszystko odbywa się zgodnie z podpisaną i uzgodnioną indywidualnie umową. Także nie ma się co martwić formalnościami. Jeśli chcesz sprawdzić ofertę i same studio fotograficzne to tu masz stronę internetową http://www.foto-odbicie.pl/, wszystkie informacje odnośnie kontaktu, cennika, pakietów dostępne są w zakładkach na stronie. Opcja standard to 500 zdjęć wyretuszowanych i 2 fotografów, sesja plenerowa. Z mojego doświadczenia przedweselnego to oferują jedną z lepszych cen na śląsku, zdjęć dostajesz sporo, dobrej jakości. A wiadomo, że ślub ma się raz w życiu, więc dobrze, żeby do tych chwil wracało się z przyjemnością, przeglądając reportaż ślubny na Śląsku jest wiele ciekawych miejsc do sesji i mozna wybrać ładny plener miejski albo sielankowy :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
Jak na śląsku to tylko sesja ślubna miejska, dużo starych fabryk, budynków z klimatem :) sama właśnie na taką się decyduję.

Post Reply

Page: 1