alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Czy są jakieś preparaty na bezsenność, które mogą stosować nastolatki?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 9
Dzień dobry. Moja córka ma problemy z zasypianiem. Nie wiem, z czego mogą one wynikać, bo na pytania odpowiada zdawkowo. Pomyślałam, że pomoże jej jakiś specjalny preparat. Tylko jak znaleźć odpowiedni dla nastolatki? Ktoś pomoże?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Elbląg
Hej. Przyczyn może być wiele. Nie będę się rozpisywał. Jak coś to w prywatnych wiadomościach. Jeśli chodzi o środki, przejrzyj sobie tę stronę: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-dobre-samopoczucie-bezsennosc-stres. Poczytaj opisy i coś wybierz. I spokojnie. Nastolatki mogą przyjmować preparaty na bezsenność. Tylko trzeba zachować ostrożność.
Member
Registered: May 2016
Posts: 17
Dzięki ogromne. Na pewno zapoznam się z tymi środkami. :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
Cześć. Jesteście tu jeszcze? Z ciekawości przejrzałam stronę i znalazłam serum przeciwzmarszczkowe: http://www.apteka-internetowa-24.pl/auriga-flavo-c-forte-serum-przeciwzmarszczkowe-15-ml.html. Ktoś potrafi powiedzieć, czy jest warte swojej ceny?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Elbląg
Chociaż branża nie jest mi obca, to ekspertem od kosmetyków nie jestem. Najlepiej skonsultuj to z dermatologiem lub pracownikiem www.apteka-internetowa-24.pl, skoro tam znalazłaś.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Iława
Witajcie. Mój syn miał też miał problemy z zasypianiem. Okazało się, że to przez narkotyki. Dlatego nie przymykałbym na to oka, tylko zrobiłym testy, jak np. te: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/testy-diagnostyczne-narkotykowe. Dzieciom należy ufać, ale moim zdaniem zaufanie powinno być ograniczone. :)
Member
Registered: May 2016
Posts: 9
Mojej córki bym o to nie podejrzewała. Do głowy przychodzi mi raczej szkolny stres. W tym roku będzie ważyć się jej przyszłość. Ale sugestia dobra. Jeśli problemy się utrzymają, pewnie skorzystam. Dzięki.

Post Reply

Page: 1