alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Jak odmawiać nabożeństwa fatimskie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Bytom
Witam, wiele słyszałam o nabożeństwach fatimskich, które przynajmniej w mojej parafii są organizowane od jakiegoś czasu, ale dotychczas jakoś nie miałam możliwości żeby w nich uczest-niczyć. Ktoś mógłby mi podpowiedzieć na czym to polega i czy mozna samemu indywidualnie się w domu modlić czy trzeba koniecznie do kościoła pójść?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Nabożeństwa fatimskie w wielu parafiach sa organizowane już od 2009 r. tzw. wielka nowenna przed inauguracją 100 - lecia objawień Matki Boskiej Fatimskie, które obchodzimy w tym roku, także jesli wcześniej nie uczestniczyłaś w nabożeństwach to na pewno warto zacząć. Jesli chodzi o nabożeństwa fatimskie to modlitwy zazwyczaj odmawia się wspólnie z innymi wiernymi w Koście-le, ale można też indywidualnie w domu modlić się Matki Bożej. Na pewno przyda ci się modli-tewnik, jesli jeszcze nie masz to możesz kupić ze sklepu internetowego http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/nabozenstwa-fatimskie/. Ważne jest to żeby w modlitwach do Matki Bożej kierowanych w nabożeństwie położyć nacisk na intencję, bo-wiem Matka Boża w objawieniach fatimskich obiecała tym, którzy będą się do niej modlić ratunek i zbawienie w godzinie śmierci, a także obdarzenie ich łaską bożą.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Uznam
Ja też się modlę nowenną do Matki Bożej Fatimskiej, trzeba umieć pogodzić życie doczesne z wiecznym i zawsze mieć na względzie że to co się dzieje tu i teraz na ziemi jest tylko krótkim pro-logiem, a wsparcie Najświętrzej panienki zawsze się przydaje, dlatego warto ją chwalić i wielbić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Bytom
Dziekuję za wyjaśnienie i link do modlitewnika, miałam pobrać wersję elektroniczną, ale gdzie ja z czytnikiem do kościoła pójdę, heh. trzeba będzie kupić. Jeszcze raz dzięki.
Member
Registered: May 2016
Posts: 17
Ostatnio rzeczywiście głośno o objawieniach fatimskich, może dlatego że to już setna rocznica w tym roku. Słyszałam nawet że w irkucku koronowano w tym roku figurę Matki Bożej Fatimskiej.. Nie wiem, ale dla mnie coś w tych objawieniach jest takiego, co bardzo mnie przeraża. Nie jestem zbyt wierząca i nie modlę się często, może to źle, nie wiem, ale mam nadzieję, że jeszcze czas na poprawę jest ;)

Post Reply

Page: 1