alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Potrzebuję kogoś kto zajmie się czyszczeniem kanalizacji w Krakowie.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Witam użytkowników forum. Szukam kogoś kto zajmuje się czyszczeniem kanalizacji. Prowadzę lokal gastronomiczny i pracownicy ostatnio zgłosili mi że w jednej z toalet wydobywa się strasznie nieprzyjemny zapach. Na razie toaleta jest zamknięta ale boję się że będzie to coraz bardziej przechodzić na salę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Uznam
Próbowałeś użyć jakiejś chemii do czyszczenia rur? Może coś takiego pomoże pozbyć się tego zapachu. Sam stosowałem kiedyś taki preparat, link wysłałem ci na pw, i całkiem skutecznie on działa. Może zanim wezwiesz fachowca to warto spróbować takiego rozwiązania.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Augustów
Znam firmę która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem kanalizacji w Krakowie a znajdziesz ich na stronie http://wuko-tech.pl/. To są specjaliści od kanalizacji oraz posiadają nowoczesny sprzęt więc raz na zawsze usuną problem przykrego zapachu. Korzystałam i polecam ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Wzywałam ich jak u mnie w lokalu jakiś mądry gość wrzucił paczkę po fajkach do toalety i tym samym zrobił zator. Bardzo fachowa pomoc, szybko i sprawnie wszystko usunęli. Mają nowoczesny sprzęt więc trwało to nawet nie godzinę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wolin
Jest kilka takich firmy w tym regionie ale akurat ta o której tu mówicie zasługuje na wyróżnienie ze względu na szybkość i profesjonalizm.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
W takim razie dzięki. Skontaktuję się z nimi i mam nadzieję że rozwiążą ten problem raz a porządnie. Nie chce się tłumaczyć później klientom :P

Post Reply

Page: 1