alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Kto zajmuje się leczeniem zaburzeń osobowości w Warszawie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Augustów
Od jakiegos czasu mam spore problemy z moją starszą córką. Problem jest na tyle duży, że w zeszlym miesiacu byla proba samookaleczenia. W szkole powiedziano mi, że moja corka ma objawy zaburzenia osobowości i powinnam jak najszybciej zająć się tą sprawą. Kto w Warszawie mógłby mi pomoc? Bardzo prosze o rzetelne odpowiedzi
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Ogólnie podobno jest tak, ze nie istnieja zadne badania laboratoryjne, ktore moglyby wykryc zaburzenia psychiczne, w tym zaburzenia osobowosci. Zaburzenia są więc opisanymi na podstawie obserwacji stanów, które z czasem mogą się zmienić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Radom
Zaburzenia osobowości związane są w dużej mierze z charakterem i często pojawiają się wśród nastolatków w okresie dojrzewania. Zakłócenie aspektu poznawczego, interakcji z innymi ludzmi skutkuja złym stanem emocjonalnym i kłopotami z funkcjonowaniem w spoleczeństwie. Leczeniem zaburzeń osobowości w Warszawie zajmuje się bardzo dobry specjalista, bardzo polecam magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/leczenie-zaburzenia-osobowosci/ – poczytaj tu sobie na temat zaburzen osobowosci.
« Last edit by wtoni on Mon Jan 29, 2018 8:41 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Lwów
U mojego syna stwierdzono borderline i również musiałam jeździć z nim do psychologa. Długo szukałam dobrego specjalisty, az w koncu znalazlam psychoterapię w Warszawie na Bielanach. Pani psycholog ma wspaniale podejscie do mlodych ludzi, mój syn po kilku spotkaniach nie stawiał już oporu przed kolejnymi wizytami. magnoliapsycholog.pl/ – link do strony gabinetu, polecam! ;)
« Last edit by wtoni on Mon Jan 29, 2018 8:41 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
Zaburzenia osobowosci koniecznie trzeba leczyc, bo podobno nieleczone rozwijaja inne zaburzenia psychiczne.

Post Reply

Page: 1