alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Szukam przewoźników autokarowych we Wrocławiu do współpracy z zespołem szkół

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wolin
Potrzebny mi jest niezawodny, ale przy tym niedrogi przewoźnik autokarowy, najlepiej, żeby miał bazę we Wrocławiu, żeby nie trzeba było płacić za kilometry poświęcone na dojazd na miejsce zbiórki. Konkretnie piszę to zapytanie w imieniu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, gdzie pełnię obowiązki wicedyrektora. Nasza szkoła szczyci się dużą ilością wyjazdów edukacyjnych z uczniami i pomyśleliśmy całą dyrekcją, że czas najwyższy nawiązać stałą współpracę z którymś z wrocławskich przewoźników. Mam nadzieję, że ktoś jest w stanie mi doradzić.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Szczebrzeszyn
Jak aż tak często są wyjazdy to może nawet warto po prostu zafundować szkole autobus własny? Wtedy tylko będzie trzeba płacić kierowcom, ale pewnie finalnie wyjdzie taniej, zwróci się.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Augustów
No chyba pan nie wie ile autokary kosztują… Osobiście też pracuję jako nauczycielka we Wrocławiu i również często zamawiam dla mojej klasy autokar. Mogę z doświadczenia napisać, że jeśli chodzi o wynajem autokarów we Wrocławiu tanio ofertują to oni: http://www.wrocektravel.pl/uslugi/wynajem-autokarow.html. Ich średniej wielkości autokar jest idealny dla jednej klasy z opiekunami.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Ja nic ze szkłami nie mam do czynienia, ale przewoźnicy autokarowi z Wrocławia też są mi dobrze znani. Także podpisuje się pod propozycją koleżanki wyżej. Polecam na zachętę poczytać tutaj http://www.wrocektravel.pl/uslugi/przewozy-autokarowe.html o warunkach przewozu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wolin
Dziękuję Paniom, ten przewoźnik rzeczywiście jest zachęcający.

Post Reply

Page: 1