alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie szpitale zaopatrują się w sprzęt ratownictwa medycznego?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Temat nie jest może z pierwszysch stron gazet, ale pewnie nie tylko mnie interesuje to w jaki sposób i gdzie zaopatrują się w swój sprzęt służby, które na co dzień niosą nam pomoc na drogach, w domach czy zakładach pracy. Chodzi mi o wszystkie te sprzęty, które jeżdżą z ratownikamiw karetkach i są zawsze w pogotowiu :)))
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Uznam
JA też się osatnio zastanawiałem nad tego typu spraweami i powiem szczerze, że nigdzie się odpowiedzi nie doszukałem. W końcu widocznie tak ma być.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Szczebrzeszyn
Ale co Wy opowiadacie, przecież w tym przypadku sprawa jest bardzo prosta. Z reguły jeśli chodzi o pańśtwowe placówki służby zdrowia to są rozpisane odpowiednie przetargi na podstawie któych sprzęt taki trafia do służb. W przypadku niepulblicznych instytucji liczy się po prostu dobra cena, jakość towaru i dostępność.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Czyli po prostu warunki rynkowe jak przy każdym innym zakupie :)))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Augustów
Dokładnie tak, przy czym akurat w tym przypadku praktycznie każdy związany z ratownictwem medycznym jest w stanie wskazać, kto tak naprawdę dostarcza najlepszy sprzęt ratownictwa medycznego. I tak każdy powie, że tego sprzedawcę można znaleźć tutaj http://www.dowan.com.pl/oferta/sprz%C4%99t-ratwnictwa-medycznego/, gdzie oferta jest bardzo bogata i atrakcyjna finansowo.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Dobry sprzęt ma ratować ludzkie życia, więc jak dla mnie nie mogą to być zakupy typowo promocyjne bo taniej. Liczty się jakość produktów.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
Jakość w połączeniu z doświadczeniem ratowników to większa szansa powodzenia w trudnych sytuacjach, wypadkach i zdarzeniach. A takich nie brakuje na naszych ulicach, które są pełne różnego rodzaju niespodzianek.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Radom
Z punktu widzenia pacjenta warto wiedzieć jakim sprzętem funkcjonuje służba, która ma nieść nam pomoc. Pełna transparentność wydaje mi się tu być na miejscu. Mam znajomego lekarza i postanowiłam do niego zadzwonić i zapytać się jak to u nich wygląda. I tutaj zaskoczenie, bo oni też kupują sprzęt u tego dostawcy :)))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Nowy Targ
To faktycznie interesujący temat, bo nie spotyka się w sklepach noszy, krzeseł transportowych czy jakiś masek tlenowych. A warto czasami wiedzieć co nieco o tym co nas otacza.

Post Reply

Page: 1