alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Jak oceniacie architekturę wnętrz w Krakowie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Augustów
Cześć wszystkim! Kupiłam nowe mieszkanie, w stanie że tak nazwę, „surowym”. Zatem naturalną rzeczą jest, że od niedawna interesuje mnie architektura wnętrz Kraków jest lokalizacją kilku placówek specjalizujących się w projektowaniu wnętrz i chcę wybrać najlepszą. Dobrymi opiniami cechuje się to biuro: marengo-architektura.com/. Czy ktoś z Was korzystał z usług architektów wnętrz z tej firmy i jest w stanie polecić mi ich usługi? A może znacie jakieś inne dobre biuro?
« Last edit by wtoni on Thu Jun 07, 2018 9:12 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Obejrzałam projekty, które dostępne są na stronie internetowej i jestem oczarowana! Gdybym była w podobnej sytuacji, nie wahałabym się ani chwili.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Mi biuro projektowało restaurację, a nie mieszkanie, jednak efekt był bajeczny. Zauważyłam, że odkąd zrobiłam remont, zmieniłam wystrój w restauracji, jest zdecydowanie więcej klientów. Projekty wnętrz mieszkań w wykonaniu architektów wnętrz też są piękne, więc ja bym się nie wahała.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
Ja nie zawaham się nawet użyć stwierdzenia, iż moim zdaniem jest to najlepsze biuro w Krakowie. Żadne portfolio nie zrobiło na mnie takie wrażenie, jak to.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Ełk
Remontowaliśmy kuchnię. Nie mieliśmy pomysłu na aranżację wnętrz tego pomieszczenia, gdyż wiadomo, kuchnia to kuchnia. Lodówka, kuchenka, niewielki stół i bez rewelacji. Zamówiliśmy wraz z małżonką zaprojektowanie kuchni w biurze, o które pytasz. Teraz kuchnia to moje ulubione miejsce w domu :).Wygląda naprawdę elegancko, stylowo, w życiu sam bym czegoś takiego nie wymyślił.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Dla mnie też głównie kuchnia zrobiła największe wrażenie. Wielkie zaskoczenie!

Post Reply

Page: 1