alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Fryzy sosnowe do produkcji mebli, znacie sprawdzonego dostawcę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Elbląg
Prowadzę zakład meblowy gdzie wykonujemy różnego rodzaju meble z drewna. Z racji przestoju który mieliśmy ostatnio i wykruszeni się jednego z naszych dostawców szukam dobrej firmy z województwa lubelskiego która jest nam w stanie dostarczyć fryzy sosnowe strugane.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Iława
Wiem że odpowiedź nie w temacie ale wyślij mi jakieś namiary do was bo szukałem ostatnio takiej firmy i miał bym do wykonania zestaw mebli do domu :) Może uda nam się nawiązać współpracę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
Słyszałam od znajomego że jeżeli potrzebuję coś z drewna, w sensie jakiś materiałów to warto odwiedzić stronę tartakrybojady.pl. Firma dostarcza najwyższej jakości drewno, w zależności od potrzeb oraz oferuje dowóz do klienta. Podobno znajomy bardzo sobie chwalił ich produkty.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Ełk
Koleżanka mnie wyprzedziła ale jeżeli interesują cię fryzy sosnowe to koniecznie wejdź sobie w ten link http://www.tartakrybojady.pl/oferta/fryzy-i-listwy/. Większa część asortymentu tej firmy to właśnie drewno przygotowane do użycia w przemyśle meblowym. Gwarantują najwyższą jakość :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Elbląg
Co do jakości nie ma problemu, zanim złoże jakieś zamówienie to sam pojadę na miejsce i się przekonam co to za drewno :) Po prostu szukam kogoś polecanego, tak dużo łatwiej trafić na dobre produkty. Tak czy inaczej wielkie dzięki za te rady, na pewno skontaktuję się z nimi.

Post Reply

Page: 1