alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Czy elastyczne zbiorniki do przechowywania wody są wytrzymałe?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Ełk
Czy spotkaliście się może z czymś takim jak elastyczny zbiornik do przechowywania wody? Podobno są takie urządzenia i można je normalnie użytkować, jak zachodzi potrzeba to bez problemu można je przenosić z miejsca na miejsca. Jeśli tak by faktycznie było to jestem uratowany, bo mam kilka pól uprawnych, które wymagają nawadniania od czasu do czasu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Iława
Dokładnie w takim celu większość osób używa tego rodzaju zbiorników :) Nadaje się idealnie zarówno do małych pól uprawnych, jak i nawet do tuneli foliowych. Często używają tych urządzeń też kluby sportowe, które o architekturę dbają, zieloną ma się rozumieć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Ełk
Czyli jednak to jest prawda…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Augustów
Jako, że są to urządzenia przenośnie, można je wykorzystywać wielokrotnie. Material , którego są wykonane jest na tyle wytrzymały, że przeprowadzka z miejsca na miejsce w niczym nie przeszkadza. Zobacz tutaj http://zbiornikinadeszczowke.com/zbiorniki-elastyczne/362-zbiorniki-elastyczne-do-przechowywania-wody.html jak to wygląda i jaka jest specyfikacja techniczna. Taki zbiornik do przechowywania wody to komfort.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wolin
Bardzo ważne jest to, że w takich zbiornikach zostaje zachowany pierwotny skład cieczy, która nie oddziałuje z materiałem z jakiego zbudowany jest zbiornik. Sam zbiornik jest chyba nawet opatentowany, co w ogóle nie jest dziwne.

Post Reply

Page: 1