alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Najtańsze zestawy Littlest Pet Shop – gdzie znajdę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 9
Hej wszystkim, moja chrześnica ma fioła na punkcie tych zabawek. Ja nie mam swojego dziecka i te zestawy do dla mnie lekka abstrakcja. Nie mówiąc już o tym, że jestem studentką i cena zakupu robi dla mnie dużą różnice. Polecicie coś?
Member
Registered: May 2016
Posts: 17
Moja córa też oszalała na ich punkcie. Ja zestawy dla niej kupowałam na Ebambini – co prawda było to już jakiś czas temu, ale mieli oni jedne z lepszych cen. Szczególnie w porównaniu ze sklepami w moim mieście. Zajrzyj, porównaj, może się przyda :) To co dla mnie było ważne to to, że mogłam odebrać tę przesyłke sama, wiec jeśli też mieszkać w Warszawie to oszczędzisz jeszcze na kosztach wysyłki.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
noooo te zestawy ostatnio robiafurore! nie masz littlest pet shop to nie ma zyciahaha przynajmniej w szkole mojej Klaudii wszyscy je maja, tylko wlasnierozne zestawy wiec w sumie to fajne bo niby te same ale jednak inne i dziewczynki maja rozne te zabawki
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Skąd ja to znam! Także nie znam się na zabawkach a musiałam znaleźć jeden z tych zestawow, który opisała mi córka siostry chwile przed świętami! Ale spokojnie, wszystko jest to ogarnięcia ;) Wejdź tutaj ebambini.pl/Zestawy-c1511 - mnie to uratowało z dwóch powodów. Po pierwsze cena (jak wejdziesz to sama zobaczysz, że w porównaniu z innymi sklepami nasza kieszeń ma się lepiej ;) , a po drugiej – możesz na spokojnie przejrzeć i porównać te wszystkie zestawy Littlest Pet Shop, i na spokojnie wybrać ten, który chcesz kupić (lub ten, który miała na myśli córka mojej siostry w swoim zawiłym dziecięcym opisie hihi)
« Last edit by wtoni on Fri Aug 18, 2017 9:48 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
oj kochane potwierdzam, ze to jakiś najnowszy trend chyba wsroddzieciakow, bo moje córeczki od jakiegoś czasu nie chcą się bawic niczym innym
Member
Registered: May 2016
Posts: 9
Hej bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi! Myślałam, że to moja chrześnica sobie coś wymyśliła, ale widzę, że to jednak moda wśród dziewczynek, więc tym bardziej muszę znaleźć jej jakiś fajny zestaw. A ceny (przynajmniej na tych podesłanych przez Was stronkach) są o wiele mniejsze niż te, które oglądałam w sklepie! Także jeszcze raz dzięki!

Post Reply

Page: 1