alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Jaka jest cena naklejek na lodówkę? Gdzie kupić je najtaniej?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
Zrobiliśmy w kuchni mały remont i kuchnia stała się aneksem kuchennym, który jest połączony z salonem. Automatycznie jednak cały sprzęt kuchenny stał się elementem wystroju większej powierzchni, a to już wygląda mało atrakcyjnie. Chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszta naklejek na lodówkę, czy to aby niezbyt drogi interes? Da się zamówić je gdzieś tanio?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Jeśli chcesz w ten spsósb sprawić, że Twoje pomieszczenie będzie lepiej wygłądało, to bardzo dobry pomysł masz z tą naklejką. Sprawdza się idealnie na każdej lodówce i pozwala na doraźną zmianę wyglądu bez remontu czy kupowania nowego sprzętu :))))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
No i to jest bardzo duży plus tej operacji..., a ile kosztuje taki sprzęt?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Elbląg
Jeśli chodzi o koszty to myślę, że troszkę ponad sto złotych, ale też rozmiar lodówki trzeba podać. Ja generalnie kupuje zawsze unajlepszych, a w te branży za taką firmę jest uznana firma naklejkomania.eu, która proponuje swoje, gotowe wzory, jak i możliwość włąsnych projektów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Zgadza się, że to lider na tym rynku. Zajrzyjcie tutaj http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke jak taka lodówka może wyglądać po metamorfozie :))) Wygląda po prostu wspaniale, a wystarczyły tylko naklejki na lodówkę cena jest bardzo korzystna w porównaniu z koniecznością kupowanie nowego sprzętu :))) Bo nowy sprzęt to wydaetek raczej kilku tysięcy dzisiaj.

Post Reply

Page: 1