alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Nowe mieszkanie Szczecin Pomorzany, jakieś pomysły?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Elbląg
Witam. chciałbym kupić sobie mieszkanie. Lokazliacja taka jak w temacie wątku, tylko nie wiem gdzie szukać dobrych i tanich mieszkań. Pomyślałem, że może jednak napiszę tutaj na forum i ktoś będzie potrafił mi coś dobrego podpowiedzieć ;) z góry bardzo dziękuję i serdecznie zapraszam do dyskusji na ten temat ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Iława
No cóż, jeśli chodzi o nowe mieszkania w Szczecinie Pomorzany, to bez wątpienia wyhaczysz super okazję tutaj: http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin,pomorzany.html masz tam bowiem niesamowicie wręcz bogatą ofertę różnych nieruchomości w tamtym regionie i w wielu miejscach w Polsce ;) bardzo dobra i solidna stronka, z uczciwymi ofertami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Ełk
Ja bardzo bym chciał mieszkać w Szczecinie ;) to cudowne miasto, które jest bardzo interesujące.. chciałbym kupić tam mieszkanie, lub dom. Zobaczymy, może z czasem coś dobrego z tego wyjdzie ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
No mi też tamtejsze regiony Polski niezwykle się podobają ;) dobrze, że są takie interesujące firmy w Polsce, które oferują takie ciekawe i uczciwe oferty sprzedaży nierchumości.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Uznam
Moim marzeniem jest dorobić się na tyle, by kupić sobie mieszkanie i założyć rodzinę. Bardzo bym tego chciał. Ale na chwilę obecną nie jestem w stanie tyle zarobić pieniędzy.. choć jak patrzę na ceny z tej stronki, to nie jest tak źle jak myślałem i może z czasem będzie mnie stać

Post Reply

Page: 1