alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Jak korzystnie sprzedać spółkę z oo?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Zmieniam profil działalnosci i zakładam nową firme i szukam kupca na udziały w mojej starej spólce. Do zbycia mam sto procent udziałów. Najlepiej, żeby był jeden kupiec, bo wtedy cała sprawa wydaje się prostsza do załatwienia. Dlatego szukam jakiegoś pośrednika, który zajołby się szukaniem kupca. Znacie kogos takiego?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Uznam
Ty jesteś właścicielem wszystkich udziałów, czy masz wspólników, którzy też chcą sprzedać swoje udziały?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Mam wspólnika, który ma trzydzieści procent udziałów w firmie, ale też chce je sprzedac. Ogólnie obu nam zalezy na sprzedaniu firmy. Firma to hurtownia części motoryzacyjnych. Nie mamy swojego budynku, ale mamy podpisaną umowę najmu do końca tego roku. Mamy też sporo stałych klientów. Takze biznes wciąż się kreci.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Toruń
Jeżeli rzeczywiści interesuje Cię sprzedaż spółki z oo to zgłoś się do jakieś kancelarii finansowej. Tutaj masz linka do strony z informacjami od jednej z takich poznańskich kancelarii http://ltd-solutions.pl/gotowe-spolki/sprzedaz-spolek-z-oo/. Przez nich łatwiej będzie Ci znaleźć kupca na firme. Możesz też od razu poprosić ich o pomoc przy rejestracji nowej działalności. Zajmą się wszystkim, od przygotowania umowy nowej spółki, po uzyskanie wszystkich numerów ewidencyjnych dla nowej działalności.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Ok. Dzieki za informacje. Sprobuje się z nimi skontaktowac.

Post Reply

Page: 1