alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Dobrej jakości kurtka motocyklowa damska gdzie kupić??

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Radom
Witam wszystkich ;) Powoli zbliża się otwarcie sezonu motocyklowego i o ile motorek w świetnym stanie tak niestety moja kurteczka domaga się już wymiany. Kiedyś kupowałam odzież w takim fajnym sklepie, ale go już nie ma no i mam problem z tego powodu :/ orientujecie się gdzie taką fajną kurteczkę dostanę, jakąś porządnie wykonaną?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Uznam
Ja ogólnie kupuje w sklepach internetowych, dzisiaj różnic w jakości naprawdę nie ma, wystarczy kupować odzież markową i wszystko jest OK, a w necie jednak można pare stówek zaoszczędzić i wykorzystać chociażby na jakieś fajne dodatki do motorku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Iława
Bardzo lubię zamawiać odzież w tym miejscu http://www.motocyklowysklep24.pl/odziez-motocyklowa-kurtki-c-67_70.html, jest bardzo wysokiej jakości i nie kosztuje dużo. Ponieważ żona też uwielbia motory to razem jeździmy i jej kurtka motocyklowa damska ma świetnie wykonane wzmocnienia. Ogólnie widać, że materiał jest doskonałej jakości, porządne szycie, masa kieszonek i kurteczka gwarantuje odpowiedni komfort termiczny, nawet jak pogoda trochę nie dopisuje.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Radom
O proszę, bardzo fajne rzeczy. Te kieszenie to w ogóle faktycznie się sprawdzają w takich kurtkach? Ja zawsze mam trochę obawy przed chowaniem tam czegokolwiek, że zgubię podczas jazdy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Iława
Wszystko bardzo dobrze uszyte, kieszenie są odpowiednio zabezpieczone, no nie ma szans, że coś wypadnie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Szczebrzeszyn
Potwierdzam, fajną odzież mają. Kurtki mają świetne wzmocnienia na łokciach swoją drogą, kiedyś niestety musiałem testować te wzmocnienia podczas przewrotki i super się spisały.

Post Reply

Page: 1