alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

W której firmie w Poznaniu zdjęcia do paszportu warto wykonać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 17
Cześć. Interesuje mnie, w której firmie w Poznaniu warto wykonać zdjęcia do paszportu. Chciałabym otrzymać zdjęcia nie tylko w wersji papierowej, ale również w wersji elektronicznej, zapisane na pen drivie lub wysłane na mój adres e-mail.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
Ja jakiś czas temu miałam robione zdjęcia do paszportu w Poznaniu w sprawdzonej firmie, której oferta zdjęć do dokumentów znajduje się pod adresem internetowym http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/. Na zdjęciach wyszłam bardzo dobrze, choć pewnie w dużej mierze jest to spowodowane profesjonalnie zrobioną korektą. Wśród moich znajomych ta firma jest popularna, gdyż oferuje dobrej jakości zdjęcia do dowodu, paszportu, dyplomu czy innego dokumentu w atrakcyjnej cenie. Poza fotografiami w wersji papierowej firma oferuje swoim klientom zapisanie zdjęć na powszechnie dostępnych nosnikach cyfrowych oraz wysłanie na adres mailowy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Ja również polecam firmę Tablitek, która specjalizuje się m.in. w wykonywaniu wysokiej jakosci fotografii identyfikacyjnych. Ze zdjęc, jakie miałam tam robione, zawsze byłam zadowolona. Duzym plusem jest to, że fotograf robi tam zawsze najpierw kilka zdjęć danej osobie, a potem można sobie wybrac to ujęcie, które najbardziej nam się podoba. Spodobało mi się tam też to, że fotografie zawsze były tam wywoływane w krótkim czasie, dosłownie na poczekaniu. Cena zdjęć jest również zachęcająca.
Member
Registered: May 2016
Posts: 17
W takim razie ja chyba również skorzystam z tej oferty. A w czym jeszcze specjalizuje się ta firma?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Jej specjalnością oprócz robienia profesjonalnych fotografii identyfikacyjnych jest wykonywanie wysokiej jakości pieczątek oraz wizytówek.

Post Reply

Page: 1