alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Linia kalendarzy firmowych na ścianę, kto drukuje w dobrej jakości?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Radom
Chciałabym zamówić większy pakiet kalendarzy, widziałam takie bardzo ładne w paru miejscach i pomyślałam że moje przedsiębiorstwo też mogłoby takie mieć i na przykład rozdawać kontrahentom jako upominki. Proszę o jakąś radę odnośnie drukarni której można by to bez obaw o efekty powierzyć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Ełk
Ciężko wskazać jedną ponieważ drukarni jest sporo. Na pewno ciekawą opcją jest drukarnia internetowa http://all-druk.pl/, wiem na pewno że zajmują się również produkcją kalendarzy firmowych. Wydaje mi się że warto się do nich odezwać i poprosić o jakąś wycenę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Elbląg
Pamiętaj żeby najpierw otrzymać jakąś próbkę, przykładowy kalendarz tego rodzaju itp. To o tyle istotne że czasami są kłopoty z jakością wydruków. Gorzej wyposażone drukarnie mogą drukować nieostro itp.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wolin
Raczej to się dziś nie zdarza bo dokonał się wielki skok technologiczny jak chodzi o wydruki. Obojętnie czy drukujesz książkę czy kalendarz rozwiązania techniczne są zbliżone lub jednakowe.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Nowy Targ
Na mój gust w Twoim przypadku dobre będzie coś takiego http://all-druk.pl/product/kalendarz-scienny-spiralowany. Zawsze ładnie wygląda, koszty nie są wysokie. A ta firma zapewnia druk kalendarzy ściennych na naprawdę wysokim poziomie.
Member
Registered: May 2016
Posts: 17
Też w sumie powinnam się rozejrzeć za czymś takim ponieważ będę w niedługim czasie otwierać nową filię firmy i mamy taką praktykę że każdy oddział ma własne materiały promocyjne. Sprawdzę tę drukarnię.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Uznam
Dla czytelności takich kalendarzy bardzo ważna jest jakość papieru. Zauważyłem że na kiepskim papierze nawet najlepsze drukarki nie dają takich żywych kolorów.

Post Reply

Page: 1