alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Certyfikacja systemów zarządzania – u kogo?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Toruń
Witam. Chciałbym zyskać kilka certyfikatów potwierdzających międzynarodowe standardy ISO. Nie wiem jednak jaka firma potrafiłaby mi wystawić tego typu certyfikaty. Może wy znacie jakas rzetelną, profesjonalną firmę, która się tym zajume? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi ;) tymczasem serdecznie pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy węźmą udział w tej dyskusji.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wolin
No jest na pewno trochę firm, co ogarniają certyfikacje systemów zarządzania, ale niestety nie znam się kompletnie na tym i nie jestem w stanie się za bardzo wypowiedzieć. Myślę, że najelpeij jak ktoś bardziej doświadczony się wypowie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Augustów
u nas w firmie staraliśmy się o następujące certyfikacje system zarządzania iso: pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/ bo ta firma słynie z tego, że jest mega profesjonalna, ich certyfikaty faktycznie idą w parzę z jakością itp. trochę było nakładów finansowych, czasowowych i sporo rzeczy do spełnienia, ale w końcu mamy odpowiednie certyfikaty i to był strzał w dziesiątkę, bo jednak nasza firma od tamtej pory jest rozchwytywana.. klienci lubią wiedzieć, że ktoś jest profesjonalistą w tym co robi
« Last edit by wtoni on Fri Nov 03, 2017 2:32 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Szczebrzeszyn
No to też w takim wypadku musimy się zgłosić do pcc-cert.pl/ bo nam też zależy na tych certyfikatach. Ciekawe jak to będzie wyglądało czasowo/cenowo.. no ale dla chcącego nic trudnego. Warto ogarnąć temat ;) przynajmniej certyfikaty zostnaą na długi, długi czas.
« Last edit by wtoni on Fri Nov 03, 2017 2:32 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Uznam
no proszę! Ja w takim wypadku też muszę mocno rozpatrzeć opcję pozyskania takiego certyfikatu ;) to jest jednak naprawdę bardzo interesująca opcja i jak zostało słusznie zauważone, klienci bardzo na to patrzą.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Nie raz współpracowałam ze zwykłymi firmami, a tymi z ISO i różnica jest diametralna. Certyfikaty naprawdę potwierdzają jakość i profesjonalizm
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Ełk
przynajmniej dzięki tematowi poczytałem o iso i w końcu wiem co to jest ;P także sporo na plus ;p

Post Reply

Page: 1