alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Szukam gabinetu stomatologii estetycznej w Warszawie.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Elbląg
Stwierdziłem, że czas najwyższy zadbać o swoje zęby, dlatego też poszukuję gabinetu, który świadczy usługi stomatologii estetycznej. Oczywiście mieszkam w Warszawie i mam nadzieję, że polecicie kogoś z tego miasta.
Member
Registered: May 2016
Posts: 17
Powiem Ci, że stomatologia estetyczna w Warszawie jest bardzo rozwinięta i nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem specjalisty. Warto się jednak zastanowić, który z nich będzie najlepszy. Ja osobiście korzystałam z usług gabinetu na warszawskiej Woli - oferują oni kompleksowe usługi od chirurgicznych i ortodontycznych zabiegów, aż po różne kosmetyczne rozwiązania. Można nawet u nich skorzystać z szeregu innowacyjnych rozwiązań jak invisaling. Choćbym chciała to nie mogłabym powiedzieć o nich złego słowa.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Elbląg
A mają oni jakąś stronę internetową? Wolałbym najpierw poczytać co nie co o oferowanych usługach, zanim udam się do gabinetu. Tam pod wpływem emocji mogę dać się namówić na wszystko:)
Member
Registered: May 2016
Posts: 17
Oczywiście! Jeżeli interesuje Cie stomatologia estetyczna w Warszawie, konkretnie w tym gabinecie, to zajrzyj na stronę dental-gallery.pl/stomatologia-estetyczna.html. Poczytaj sobie o zabiegach, zastanów się co chcesz osiągnąć i umów się na wizytę kontrolną.
« Last edit by wtoni on Thu Oct 05, 2017 12:11 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Elbląg
Dziękuję Ci bardzo za pomoc! Już jestem umówimy:)

Post Reply

Page: 1