alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Fachowy i rzeczowy coaching w Poznaniu – Wasze opinie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Nie będę ukrywał, że do tematu coachingu podchodzę sceptycznie dlatego szukam z nadzieją jakiejś firmy która zmieni moją opinię. Zastanawiam się czy wdrożenie modułów coachingowych w mojej firmie ma w ogóle sens. Co o tym myślicie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Iława
Uważam że ma to sens pod warunkiem że postawisz na prawdziwy coaching a nie jego parodię którą serwują jacyś nawiedzeni youtuberzy. Wtedy to jest realne i bardzo efektywne narzędzie budowania zespołu itp.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Nowy Targ
Dokładnie, Halibut oferuje dokładnie coś takiego: http://www.halibut.pl/coaching-indywidualny/. Z tych zajęć da się coś wynieść, a jak mamy na myśli Poznań coaching przez wiele lat stał tu na średnim poziomie. Teraz jest inaczej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Bytom
Ja akurat mam fajne doświadczenia z coachami, byłam na kilku sesjach w naszej firmie i rzeczywiście było to konkretne. Zero mydlenia oczu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Toruń
Miło wiedzieć że ktoś jeszcze podchodzi do coachingu poważnie mając na względzie jego naukowe i biznesowe aspekty. Rzeczywiście wielu pajaców zrobiło z tego tematu obiekt drwin a przecież nie musi tak być.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Lwów
Nie jestem fanką coachingu ale piszecie o nim ciekawie. Zainteresuję się.

Post Reply

Page: 1