alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Sprawna budowa chłodni przemysłowej kto i za ile?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Uznam
Jak napisałem w temacie szukam korzystnych ofert na budowę chłodni to znaczy ja chcę zlecić jej wybudowanie i szukam firmy która mi to ogarnie. Kwestie budżetowe są do dogadania ale na początek muszę mieć z kim na ten temat rozmawiać. Co poradzicie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Elbląg
Zdaje się że są firmy wyspecjalizowane w takich tematach. Powiedziałabym że najlepiej byłoby je namierzyć i potem wysłać jakieś zapytanie na pewno rzeczowo odpowiedzą i wtedy zdecydujesz.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Garwolin
Firma Solid Hale radzi sobie z takimi rzeczami. Mają też w ofercie chłodnie więc jeśli zależy Ci na jakości prac to nie powinieneś się specjalnie namyślać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Ełk
Też myślę że oni są optymalnym rozwiązaniem http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/mroznie-chlodnie/. Żaden ze mnie fachowiec ale budowa chłodni wiąże się raczej z pewnymi wymogami a oni to już od lat robią więc wiedzą co i jak...
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Jestem zdania że jak już komuś coś powierzać to powinien się znać na rzeczy. Koledzy polecają konkretną firmę z przekonaniem więc ja bym zaufała i zwróciła się właśnie tam. Zawsze zobaczysz co mają do zaproponowania.

Post Reply

Page: 1