alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Ile zajmuje nauka sztuki negocjacji?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 17
witajcie. Zastanawiam się, w jakim czasie jestem w stanie sprawnie opanowac techniki negocjacyjne? Ile wam to zajęło albo co na ten temat uważacie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
jak chcesz dobrze nauczyc się negocjacji, to radziłabym zacząć od lektury dobrych podręczników i przede wszystkim poszłabym na jakieś szkolenie prowadzone przez człowieka znającego się na rzeczy. Dobrą opcja jest wybór firmy CommunicationCorner, w której znajdziesz specjalistyczne warsztaty. Na przykład szkolenie z negocjacji międzynarodowych, ale też w biznesie, o którym więcej możesz dowiedzieć się na podstronie szkoleniaznegocjacji.com/negocjacje-w-organizacji/, podobnie jak o innych warsztatach, które opisane są bardzo szczegółowo. W każdym razie dobre szkolenia z negocjacji zwykle trwają dwa dni po osiem godzin. To jest optimum, które pozwoli ci na wejście w temat i nabycie określonych umiejętności.
« Last edit by wtoni on Mon Feb 12, 2018 10:17 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Ełk
tez myślę, że takie dwudniowe szkolenie będzie ok, ale musisz pamiętać, żeby cały czas utrwalać wiedzę zdobytą podczas warsztatu. Akurat firma CommunicationCorner jest bardzo dobra, przede wszystkim ze względu na trenera, który na przykład przeszkolił do tej pory pracowników armii amerykańskiej i wielu ministerstw oraz placówek dyplomatycznych. W sumie dziesięć lat doświadczenia w zakresie szkoleniowym, czyli ekspert, któremu nie można zarzucić brak kompetencji.

Post Reply

Page: 1