alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Potrzebna kompleksowa obsługa agencji reklamowej

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Nowy Targ
Dzień dobry. Szukam agencji reklamowej, która oferuje szeroki zakres usług związanych z marke-tingiem firmy. Zarówno projektowanie logo, tworzenie i prowadzenie stron internetowych, mediów społecznościowych, pozycjonowanie stron jak i projektowanie kampanii marketingowej, usługi co-pywriterów itp. Czy ktoś może mi coś polecić? Wypływam ze swoją firmą na szersze wody i myślę, że to najwyższy czas zainwestować w porządną agencję reklamową, która pomoże nam zwiększyć rozpoznawalność i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Braniewo
Gratuluję rozwoju. I rzeczywiście, ma pan rację, że agencja reklamowa się panu przyda, w końcu marketing to obecnie podstawa każdego biznesu, nieważne w jakiej dziedzinie się specjalizuje firma.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Augustów
Również gratuluję! I dodatkowo jeszcze polecam panu tę o to firmę: http://simplycreative.pl/. Są sprawdzeni kilkukrotnie i przeze mnie, i przez paru moich znajomych, którzy również korzystali bądź nadal korzystają z ich usług. Można z nimi naprawdę zrobić fajne rzeczy, są bardzo kompe-tentni, mają dużo pomysłów i dostosowują się do oczekiwań. No i wywiązują się z terminów, co też jest bardzo ważne.

Post Reply

Page: 1