alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Co zamawiać do sklepu ze zdrową żywnością i gdzie zamawiać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Uznam
Planuję otworzyć sklep ze zdrową żywnością i jestem właśnie w trakcie zbierania informacji o tym co ludzie najchętniej kupuja w takich sklepach. Tzn. chodzi mi głównie o produkty typu suszone owoce, mąka, ziarna itd. Doświadczenia na razie nie mam żadnego, także byłbym wdzięczny jakby ktoś kto ma już jakąś sprawdzona hurtownie i już trochę siedzi w tym temacie trochę mi podpowiedział ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Kamień Pomorski
Wystarczy wejść do pierwszego lepszego marketu, zeby zobaczyć co najlepiej się sprzedaje. Z owoców suszonych na pewno śliwki, morele, żurawina, daktyle, figi. Ja doświadczenia tez nie mam, ale moja przyjaciółka prowadzi podobny sklepik i zamawia stąd owoce bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/sliwki-suszone-ashlock-chile-70-80. Ostatnio mówiła też coś o złotym siemieniu lnianym albo brązowym… w każdym razie chwaliła i mówiła, że ludzie ziarna też chętnie kupują.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Bydgoszcz
Wydaje mi się, że pestki dyni też są chętnie kupowane. Np. moi dziadkowie to się ciągle nimi zajadają :D ale można się też zastanowić nad wyborem gorzkich pestek moreli, też w wielu sklepach są czyli widocznie ludzie je kupują.

Post Reply

Page: 1