alexandra-leba.pl

Forum dyskusyjne

Co jeść, by pozbyć się zmarszczek?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Bytom
Cześć! Jestem na etapie tworzenia diety, która może przywrócić mi młody wygląd (nie to, że jakaś baba jaga ze mnie, ale wiecie ;)). Możecie podpowiedzieć, jakie diety są najlepsze? Albo ewentualnie jakie składniki włączyć do obecnego jadłospisu (oczywiście alkohol jedynie okazjonalnie, fastfoody w ogóle w odstawce)?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 11
Location: Tarnobrzeg
szczerze? Żywiąc się nawet najzdrowiej możesz mieć problem ze starzeniem się skóry. Oczywiście, warto wprowadzić do diety dużo składników odżywczych, witamin i w ogóle. Ale po prawdzie, jelsi nie włączysz jakiegoś suplementu, albo czegoś, to raczej marne szanse, że będziesz wyglądać młdozie. Zajrzyj na przykład tutaj kolagenowysklep.pl/oferta/suplementy-diety. Masz je tutaj w rozsądnej cenie, a sama wiem, że te tabletki są skuteczne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Iława
Również polecam tabletki Colvita. Są dobre nie tylko dla pań, ale i dla panów, zego ja sam jestem przykładem :) Nie wiem, jak dużo czasu minęło, odkąd zacząłem je przyjmować, ale już teraz wyglądam z 10 lat młodziej ;) Więc dieta, jak najbardziej tak, bogata w witaminy, ale ten środek będzie idealnym suplementem, dzięki któremu masz sto procent pewności, że będziesz wyglądała młodziej i lepiej.

Post Reply

Page: 1